Karantino laikotarpiu

Karantino laikotarpiu Vila Liepa priima svečius kaip ir visada. Kainos yra sumažintos. Apsilankymo sanatorijose sąlygos yra pasikeitę.

Vytautas Mineral Spa sumokėjus už gydytojo konsultaciją gydytojo paskyrimu galima įsigyti mokamas procedūras (masažus, vonias, išskyrus baseiną) ir restorane maistą išsinešimui (pietūs 15 eur, vakarienė 20 eur arba iš meniu).

Eglės sanatorijoje sumokėjus už gydytojo konsultaciją gydytojo paskyrimu galima įsigyti mokamų procedūrų ir mankštą baseine (baseino ir pirčių komplekso - negalima).

Tulpės ir Versmės sanatorijose nei procedūrų, nei baseino įsigyti negalima.

Centro Spa, esantis toje pačioje gatvėje visai šalia Vilos Liepa, atlieka veido masažus ir kitas veido procedūras pagal išankstinę rezervaciją telefonu.

Birštone veikia 9 maitinimo įstaigos, teikiančios maistą išsinešimui. Vilos Liepa bendroje virtuvėje ar apartamento virtuvėlėje galite jaukioje aplinkoje patogiai suvalgyti atsineštą maistą arba gamintis maistą patys.

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjus kvieičame parsisiųsti "Visit Birštonas" mobiliąją programėlę, kurioje rasite įdomiausius kurorto maršrutus, lankytinas vietas, interaktyvias edukacijas ir kitą aktualią informaciją. Renginių organizatoriai "Čiulba-ulba" ir "Train Brain" kurorte teikia bekontaktes ekskursijas, jas išbandyti galima ir karantino metu.