Apie mus

VIETA

Vila "Liepa" įsikūrusi pačiame Birštono miesto centre, šalia Basanavičiaus aikštės. Patogi vieta Birštono kurorto širdyje leis mėgautis visais kurorto privalumais. Pėsčiomis per kelias minutes pasieksite Nemuno krantinę, Birštono bažnyčią ir Tulpės, Versmės, Eglės sanatorijas, parodų, koncertų sales, parduotuves, autobusų stotį, biblioteką. Nors esame pačiame miesto centre, galėsite mėgautis visiška ramybe ir tyla bei kokybišku nakties miegu – mūsų tylioje gatvelėje Jūsų netrikdys nei automobilių, nei kavinių triukšmas, o ryte girdėsite paukščių čiulbėjimą.

ISTORIJA

Vila "Liepa" įsikūrusi senoviniame klasikinio stiliaus mediniame privačiame name, neseniai renovuotame, bet menančiame šimtametę istoriją. Šalia namo daugiau kaip šimtą metų augo didžiulė liepa, pasodinta namą pastačiusio vienos iš seniausių Birštono šeimų patriarcho rankomis. Renovuojant namą, jau pasenusi, pavojų kelianti liepa, buvo nupjauta, o vietoje jos, tęsiant tradiciją, pasodinta jauna liepaitė. Prisimenant senąją šimtametę liepą, svečių namai pavadinti "Liepos" vardu.

ĮRENGIMAS

Vienu metu Viloje "Liepa" gali apsistoti iki 12-14 asmenų. Naujai pristatytame antrajame namo aukšte įrengti 5 jaukūs kambariai, kuriuose senovinio namo architektūros elementai derinami su šiuolaikiniais modernios klasikos elementais, kiekvienam kambariui savitumo suteikia skirtinga spalvų gama. Kiekviename numeryje yra kokybiškai įrengti dušo kambariai, svečių laukia patogūs nauji baldai, reguliuojamas šildymas, televizoriai su kabeline televizija, belaidis internetas, patalynė ir rankšluosčiai, plaukų džiovintuvai, higienos priemonės. Visuose kambariuose yra dieninės ir naktinės užuolaidos. Svečiai gali naudotis lygintuvu. Du kambariai turi balkonus su lauko baldais. Vienas iš kambarių turi panoraminius langus į tris puses bei skliautines lubas. Prie namo yra patogi automobilių stovėjimo aikštelė 7 automobiliams. Dviračius ar vaikų vežimėlius galima laikyti rakinamoje verandoje.

VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Visi svečiai gali naudotis bendra moderniai įrengta virtuve ir valgomuoju (18 m2). Virtuvėje rasite dujinę kaitlentę, elektrinę orkaitę, didelį šaldytuvą, indaplovę, puodus, keptuves, keptuvus, skrudintuvą, visus šventei reikalingus indus (mažesnes ir didesnes lėkštes, salotines, silkines, vyno ir šampano taures, stiklines, stikliukus, kavos ir arbatos puodelius, ąsočius, stalo įrankius, kamščiatraukį, konservų atidarytuvą ir kt.). Šalia stovi valgomojo stalas 8 asmenims, kurį galima padidinti ir susodinti iki 14 asmenų. Valgomasis yra įrengtas pietinėje pusėje ir turi panoraminius langus į tris puses, todėl yra šviesus ir jaukus. Valgomajame taip pat yra plokščiaekranis televizorius, kuris gali būti naudojamas ir nuotraukų ar video filmų peržiūrai.

Vilos "Liepa" penki gyvenamieji kambariai ir valgomasis su virtuve puikiai tinka šeimos šventei ar nedidelės įmonės vakarėliui. 8-14 asmenų gali apsistoti miegamuosiuose kambariuose ir, virtuvėje suruošę atsivežtą maistą, jaukiai pasisėdėti valgomajame besišnekučiuodami ar peržiūrėdami savo nuotraukas ar vaizdo įrašus.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

  • Kambariai yra antialerginiai (kambariuose nėra kilimų, pagalvės ir antklodės yra sintetinės, patalynės užvalkalai skalbiami neturinčiomis stipraus kvapo arba ekologiškomis skalbimo priemonėmis);
  • Gyvūnai nepriimami;
  • Kambariuose nerūkoma;
  • Užsakant ilgesniam laikui taikomos nuolaidos.