veikti Birštone mūsų svečiams?

Birštone puikiai praleis laiką ir ieškantys gamtos prieglobsčio bei ramaus poilsio, ir trokštantys aplankyti kultūrinius renginius bei koncertus, ir norintys pagerinti sveikatą ar aktyviai sportuoti. Viloje „Liepa“ Jūs rasite namų aplinką ir jaukumą, kurie leis Jums atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių ir pasinerti į kurortinio gyvenimo srovę.

 • Sanatorijos ir Spa
  Tulpės, Versmės ir Eglės sanatorijos išsidėstę beveik vienodu atstumu nuo Vilos Liepa ir pasiekiamos pėsčiomis per 5-10 min. Jose galite užsisakyti sveikatinimo ar grožio procedūrų, apsilankyti baseinuose ir pirtyse.
  Arčiausiai esančioje Tulpės sanatorijoje mūsų svečiams suteikiama 10 proc. nuolaida visoms procedūroms ir baseinų-pirčių kompleksui darbo dienomis.
  Versmės sanatorijoje mūsų svečiams suteikiama 10 proc. nuolaida visoms procedūroms ir baseinų-pirčių kompleksui darbo ir poilsio dienomis, o perkant 10 ar daugiau procedūrų - 20 proc. nuolaida.
  Šalia Vilos "Liepa" esančiame Centro Spa, adresu J. Basanavičiaus aikštė 16, Birštonas (įėjimas nuo Vytauto gatvės iš kiemo pusės) mūsų klientams suteikiama 10 proc. nuolaida masažams ir veido bei kūno procedūroms visą savaitę, taip pat šventinėmis dienomis iki 21 val. vakaro. Pageidautina išankstinė registracija.
  Siūlome apsilankyti ir Eglės sanatorijos baseine, kuriame Vilos Liepa svečiai taip pat gali lankytis pigiau, išbandyti teikiamas procedūras bei apsilankyti ant stogo įrengtoje terasoje bei pasimėgauti kokteiliu ar puodeliu kavos.
 • Birštono apžvalgos bokštas.
 • Kultūriniai renginiai. Birštone nuolat rengiami koncertai ir parodos kurhauze, Kultūros centre, Eglės sanatorijoje, Vytauto Mineral SPA, Versmės sanatorijoje, sakraliniame ir miesto istorijos muziejuose.
 • Pasivažinėjimas dviračiais. Birštone sukurta labai gera dviračių takelių infrastruktūra. Bendras takelių ilgis apie 20 km. Siūlome pasivažinėti Žvėrinčiaus taku, nuvažiuoti iki Prienų ar Velniabliūdžio pelkės.
 • Pasivaikščiojimas. Siūlome pasivaikščioti populiaria Nemuno krantine (180 m nuo Vilos "Liepa"), Žvėrinčiaus take, užlipti į Vytauto kalną.
 • Centrinis parkas su jaukiais takeliais, skulptūromis, sūpynėmis, lauko treniruokliais, stalo teniso stalais.
 • Kneipo terapijos takeliai. Gryname ore įrengtame takelyje visi norintys basomis kojomis eina taku, kuriame kas 1,5 metro keičiasi paviršiaus danga – nuo švelnaus smėlio iki kankorėžių. XIX a. vokiečių dvasininko Sebastiano Kneipo sveikatingumo metodais paremta procedūra gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, padeda atstatyti imuninę sistemą.
 • Krepšinis ir tinklinis nemokamose miesto aikštelėse.
 • Važinėjimas riedučiais ar riedlentėmis specialioje aikštelėje (įrangą galima nuomotis).
 • Maudymasis birštoniečių ir miesto svečių pamėgtoje maudymosi vietoje - Birštono tvenkiniuose. Įrengtas paplūdimys su persirengimo kabinomis ir tilteliu šokinėjimui į vandenį.
 • Plaukimas laivu Nemunu.
 • Lauko tenisas atviruose kortuose.
 • Treniruoklių salė prie mokyklos stadiono, o neužilgo – ir naujai statomame sporto komplekse.

 

Artimiausi lankomi objektai:
J. Basanavičiaus aikštė 80 m (1 min)
Birštono muziejus 80 m (1 min)
Birštono sakralinis muziejus 250 m (3 min)
Šv. Antano Paduviečio bažnyčia Birštone 300 m (4 min)
Vytauto kalnas 900 m (12 min)
Nemuno krantinė 250 m (3 min)
Paplūdimys Biršono tvenkiniuose 1900 m (23 min)

Sanatorijos ir SPA:
Sanatorija Tulpė 500 m (6 min)
Sanatorija Versmė  500 m (6 min)
Sanatorija Eglė 650 m (8 min)
Centro SPA 35 m (1 min)
Vytautas Mineral SPA 1200 m (14 min)

Kavinės, restoranai:
Pizza Fun, picerija 100 m (1 min)
Birštono kurhauzas, restoranas 550 m (7 min)
Skonių svetainė, restoranas 600 m (8 min)
Audenis, restoranas 750 m (9 min)
Bir Bur Bar, mėsainių baras 450 m (6 min)

Parduotuvės:
Aibė 100 m (1 min)
Iki 450 m (6 min)
Norfa XL 1000 m (13 min)

Birštono  autobusų stotis 450 m (6 min)

Artimiausi oro uostai:
Kauno (Karmėlavos) oro uostas 40,5 km
Vilniaus oro uostas 80,4 km